ממשימה לתכנית - ערב כייפי עם ילדים – אימון אישי יצירתי

ממשימה לתכנית – ערב כייפי עם ילדים

נתונים שהוכנסו על המשימה:

המשימה: להעביר ערב כייפי עם הילדים.
דגשים לגבי פירוק המשימה: יש לי 2 ילדים בגילאי 9 ו 2
הערכים שלי: יצירתיות, למידה, השראה, השפעה, אהבה
טיפוס האישיות שלי: המשימתי

 
 
יצירת ערב מהנה עם הילדים

שלב 1: תכנן את הפעילויות

עשו סיעור מוחות על פעילויות יצירתיות ומתאימות לגיל הן עבור ילדך בן ה-9 והן עבור ילדך בן השנתיים. שקול את תחומי העניין וההעדפות שלהם כדי להבטיח ערב מהנה המתאים לערך היצירתיות שלך.

שלב 2: הכן את החומרים

אספו את כל החומרים והציוד הדרושים לפעילויות שנבחרו. זה יכול לכלול ציוד אמנות, משחקי לוח, צעצועים, או אפילו מרכיבים לפרויקט בישול. הדגישו את הערך של למידה על ידי בחירת פעילויות המקדמות היבטים חינוכיים ומעודדות את שני ילדיכם ללמוד ולחקור.

שלב 3: ארגון הסביבה

צרו סביבה מעוררת השראה ונעימה לערב. הגדר אזור ייעודי עם כריות, שמיכות וקישוטים נוחים. ארגנו את החומרים והפעילויות בצורה מאורגנת ונגישה, ותנו לילדיכם להרגיש השראה ומוטיבציה להשתתף.

שלב 4: תהיה מעורב ומעודד

הקדישו זמן איכות עם כל ילד בנפרד ושתפו אותו בפעילויות המתוכננות. עודדו את היצירתיות, הסקרנות והלמידה שלהם על ידי מתן הדרכה, תמיכה ומשוב חיובי לאורך כל הערב. שלב זה משקף את ערכי ההשראה וההשפעה שלך, שכן יש לך הזדמנות לעורר השראה ולהשפיע על ילדיך באמצעות מעורבותך.

שלב 5: שתף אהבה והערכה

הביעו את אהבתכם והערכתכם למאמצים ולהשתתפותם של ילדיכם. קחו רגע להרהר בערב המהנה שיצרתם יחד, תוך הדגשת ערך האהבה בדינמיקה המשפחתית שלכם. צעד זה תורם לערך האהבה שלך ומספק תחושת סיפוק ושמחה.

שלב 6: שיקוף ולמידה

לאחר הפעילויות המהנות, הקדישו רגע להרהור על הערב. שקול מה הלך טוב ומה ניתן לשפר בעתיד. שלב זה מתיישב עם ערך הלמידה שלך, מכיוון שאתה יכול לאסוף תובנות כיצד להפוך את הערבים העתידיים למהנים ומשמעותיים עוד יותר.

שלב 7: מוטיבציה על סמך הערכים שלך

על ידי בילוי זמן איכות עם ילדיכם, עיסוק בפעילויות יצירתיות וטיפוח סביבה אוהבת, אתם מגלמים את ערכיכם של יצירתיות, למידה, השראה, השפעה ואהבה. זכרו שלרגעים המשותפים הללו יש השפעה מתמשכת על התפתחותם ויוצרים זיכרונות יקרים עבורכם ועבור ילדיכם.

תציעי לי צעדים ברורים לעשיית המשימה

לקבל עוד תכנים, השראה והרבה ערך מתנה:

אולי יעניין אותך גם:

נדיה לובק - עוצמתן של מילים

עוצמתן של מילים

זהו סיפור אמיתי עם מסר אדיר לכל אדם ולכל הורה. מילים יכולות לבנות ויכולות להרוס. יכולות לבנות מציאות חדשה ולגרום

קרא עוד »
אימון יצירתי

עוד תכנים, עוד השראה, עוד הרבה ערך מתנה.

התובנה היומית:

אני עוד לא שם. אבל אני קרוב יותר ממה שהייתי אתמול.